69-річниця до дня перемоги

9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті.

8 травня 2014 року в Негровецькій ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено мітинг до відзначення 69-ї річниці Дня Перемоги.

Директор школи В.В.Ярема привітав учнів і вчителів із цим чудовим святом Днем Перемоги. Побажав всім мирного неба над головою і ніколи не зазнати війни. Наголосив, що сьогодні в країні не легкі часи, але ми повинні берегти честь і славу нашої землі. Не забувати за ветеранів Великої Вітчизняної війни. На великий жаль на сьогоднішній день у нас не залишилось жодного ветерана. Але наша пам'ять про них буде жити вічно у наших серцях.

А також було запрошено вчителя історії Ворон І.В. , який стисло і змістовно розрповіфв про ті страшні воєнні роки. Були названі цифри загиблих і безвісті пропавших в роки війни.