Огляд художньої самодіяльності

25 лютого  в нашій школі проведено огляд  художньої самодіяльності . Програма огляду висвітлювала  таланти учнів школи. Протягом  всієї програми звучали пісні, танці , декламування віршів Т. Г. Шевченка, і сценка «Тополя».

Розпочато огляд з пісні у виконанні учениці 9 – Б кл. Росохи Оксани у продовж свята ведучі, які коротко ознайомили присутніх з програмою огляду.

Всі художні номери відзначалися оригінальністю та неповторністю. Глядачі аплодували із захватом кожному учасникові заходу.

Сценка «Тополя » в якій дівчата 10 -11 кл. хвилюючою щирістю  відтворили образи героїв, а саме учениця Шмулига  Діана,яка грала роль Тополі передала  переживання кохання, чекання милого. Учениця 11 кл. Савка Світлана , яка  мала слова автора відтворила їх милозвучною душевною мовою.