Конкурс "Зимовий букет-замість ялинки"

Зимові свята – найкращі, найвеселіші, найрадісніші свята року. До них готуються усі, їх всі з нетерпінням чекають. Новорічні клопоти починаються, як правило, з пошуків красуні-ялинки. Люди вже так звикли до цього атрибуту новорічного свята, що не замислюєшся над тим, скільки це коштуватиме нашій природі. В усьому світі поширена традиція прикрашати зелену красуню на новорічні свята у себе вдома.

23 грудня у школі , вже традиційно, було  проведено шкільний етап виставки-конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет» та визначено переможців. Загалом свою майстерність і творчість показали учні  1-4 класів та 5-11 класів. Кожен клас готував, щонайменше 3 композиції (відповідно до умов конкурсу) , де використовували невеликі гілки хвойних дерев, шишки, природні та штучні матеріали.

Захід проводиться кілька років поспіль і має на меті збереження нашого зеленого багатства –  лісів. Діти привчаються до думки, що замість живих ялинок і сосен можна прикрасити оселю на новорічні свята невеликими оригінальними композиціями.

Слід відмітити відповідальність, з якою підійшли до даного заходу колективи учнів 4-Б, 2к, 1-А, 5-А, 5-Б, 8кл, 9-Б, 11кл.(класні керівники Вовканець Л.Ф., Бумбар Л.В., Ворон С.І., Бродюк В.Ю., Самборин Н.В., Клевець Г.В., Чуп Н.Ю., Беля Т.Ф.)

Переможцями конкурсу стали:

Між учнями 1-4 кл

І місце – учні 4-Б класу

ІІ місце –  учні 2, класу;

ІІІ місце –  учні 1-А класу.

ІV     місце  - учні 3 - Б класу.

V     місце – учні 3- А класу.

VІ    місце  - учні 4-А  класу.

VІІ     місце - учні 1-Б класу.

Між учнями  5 -11кл

І місце – учні 5-А класу

ІІ місце –  учні 5-Б, класу;

ІІІ місце –  учні 8класу.

ІV     місце   – учні 9 –Б класу

V     місце- учні 11 класу