Іменини школи

19  грудня в День святого Миколая  учні і вчителі  відсвяткували іменини школи.

У  Негровецькій ЗОШ І- ІІІ ст. відбувся черговий день народження ніколи нестаріючої  школи.

Школа –це   мудра , втомлена , але завжди усміхнена Вічність, що дивиться на нас  очима  вчителів та друзів, очима незгасної  любові, доброти.

З цієї нагоди в школі пройшло ряд урочистостей,  за участі адміністрації, учнів, вчителів та громадськості.

Негровецька загальноосвітня школа дійсно має довге історичне минуле, добре сьогодення і перспективне майбутнє – відзначив керівник Ярема В.В. у своєму вітальному виступі. Відтак привітав всіх присутніх зі святом, побажав добра, миру, щастя, оптимізму, Божої благодаті  та віри в завтрашній день.

У День  народження  школи привітали вчителів – ветеранів . Вони  йшли тернистою дорогою часу і вбирали в себе тільки найкраще, найсвітліше, що було у ту добу: доброту, духовну красу,щиру дружбу, жагу до знань і віру в майбутнє.

В рамках святкувань також відбулась виставка дитячих робіт Негровецької ЗОШ І – ІІІ ст., яка захоплювала різноманіттям  виробів  і не залишала  осторонь поціновувачів  мистецтва.  А от любителів  святкових вистав із задоволенням  мали змогу побачити виступ учнів хореографічного колективу,  та учнів школи.

Ці чудові щирі слова учні нашої школи адресують своїм учителям .