Футбольний турнір

28 жовтня в Негровецькій ЗОШ І- ІІІ ст.. відбулася  товаристська гра між  командами дівчат Негровецької  та Синвирської ЗОШ І-ІІІ ст.  приурочена Дню визволення села Негровець від фашистських загарбників. Організаторами та спонсорами виступили,  директор школи Ярема Василь Васильович і голова районної ради  Ярема Іван Васильович, директор Синевирської ЗОШ  Дем’ян Михайло Григорович.

На полі вирувала справжня спортивна боротьба, адже кожна команда , захищаючи честь школи, намагалася стати переможцями  та   принести перемогу саме своєму навчальному закладу. Хвиля емоцій захопила і гравців, і вболівальників, які підтримували юних футболістів. Та ось лунає фінальний свисток і переможцями стали  дівчата нашої – Негровецької  школи.

З Днем визволення села учасників гри  привітав голова Міжгірської районної ради, Ярема Іван Васильович . Він побажав  юним футболістам  здоров’я, радісного дитинства, здійснення мрій та вручив  призи . Всі учасники гри залишилися задоволені.