Вшанування дня пам'яті героїв Крут

29 січня 2015 року в нашій школі   було проведено лінійку під назвою  «Крути – наша слава, наша історія»

…Безвусі, юні, вічно молоді ви склали
голови за рідний Київ, скріпивши крок
державницькій ході, вписавши подвиг
у свободи вияв.

Яр Славутич «Крутянці»

«Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього»,– говорить народна мудрість. І це дійсно так, бо як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим. Людина, яка не знає минулого – як перекотиполе, куди вітер подме, туди воно й котиться.

Наші учні підготували вірші про героїв , які боролись за мир на нашій землі вшанування пам’яті українських юнаків, що полягли в бою під Крутами у січні 1918 року, героїв «Небесної сотні», що у січні-лютому 2014-го віддали своє життя за Гідність і Свободу нації, бійців АТО, які на Східному фронті стоять на смерть, щоб не допустити поневолення України  у ХХІ сторіччі – є важливим елементом національно-патріотичного виховання.

Виступив директор школи  Василь Васильович який наголосив на тому що ми повинні знати свою історію, своє минуле. А історія наша вмита кров’ю і сльозами. Однією з найтрагічніших, але і найгерїчних  її сторінок є бій під Крутами. Дата 29 січня увійшла в українську історію як день пам’яті мужніх героїв, що душу й тіло поклали за самостійність, волю та незалежність Батьківщини. Подякував учасникам – односельчанам які зараз захищають нас і Україну від окупаційно-терористичних груп на Сході України. Українська нація показує всьому світу приклади героїзму, жертовності, самовіддачі, незаперечної мужності в захисті прав і свобод людей, миру у всьому світі. А прапор, який для нашої школи передали учасники неоголошеної війни, буде назавжди символом і святинею в пам'ять всім учасникам (живим і загиблим) за свободу і незалежність нашої рідної України, мир та благополуччя нашого народу.

В коридорі оформлено книжкову  виставку присвячену загиблим під Крутами під назвою «Герої Крути – ніхто не забутий».