Новорічний балмаскарад

Казкове свято «Новорічний бал-маскарад» .

Традиційно в Новорічно-Різдвяні свята кожен із нас чекає на диво: подарунків під ялинку, Діда Мороза, казкових героїв тощо. Особливо цих днів очікують діти. А дорослі, в свою чергу, докладають максимум зусиль,    аби створити для них справжню казку.

30 грудня в Негровецькій ЗОШ І-ІІІ ст. Були проведені Новорічні ранки в молодших класах, всі  учні старшої ланки  завітали на свято.  Присутні батьки, педагоги, дирекція школи.

«Це найбільш світлі свята, улюблені з дитинства радісні дні, наповнені очікуванням казки і душевного тепла, – звернувся до учнів директор школи Ярема В.В. – В ці дні прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Бажаю Вам у новому році зробити все те, про що ви так давно мріяли. Нехай ці свята принесуть вам і вашим родинам добро, благополуччя  і достаток, взаєморозуміння і любов. Від усієї душі зичу вам щастя, радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші надії і сподівання. А від нас прийміть новорічні подарунки із солодощами».

У ході бал-маскараду «З Новим роком друзів ми усіх вітаємо» було багато сюрпризів. Це виступи казкових персонажів: казки «Ріпка», «Білосніжка», «Червона шапочка», веселого клоуна, зайчика,  котика, мишки та ін. Дітей привітали Дід Мороз і Снігуронька, нічка-новорічка із зіроньками, зима-метелиця із сніжинками та снігова королева. Звучали пісні у виконанні казкових героїв. Відбулася ігрова частина програми з різноманітними конкурсами та відгадуванням загадок. Всі із захопленням зустріли виступ дитячого хореографічного колективу  «Сонечко».