День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Це одне з найстаріших міжнародних свят.

Учні  Негровецької  загальноосвітньої школи разом з педагогами відзначали Міжнародний день захисту дітей. Було проведено урочисту лінійку. Вчитель художньої культури та образотворчого мистецтва Савка О.Ю. провела  конкурс малюнка,заступник директора з виховної роботи Ярема І.І. разом з педагогом – організатором Кливець В.В. організували  перегляд відео  роликів «Майбутнє за нашими дітьми».