Акція Благоустрій

Труд  звеличує людину

Життя завжди було нелегким, але той хто вміє працювати  головою  чи руками , майже завжди зміг вижити в цьому вічно тліючому світі. Щира робота повсякчас звеличувала людину та підносила на найвищий щабель у суспільстві. В істинності цих слів ми пересвідчилися не раз. Так сталося 12 квітня 2014 року колектив Негровецької ЗОШ І-ІІІ ст. разом з учнями школи потрудився на відповідному рівні, взявши участь у щорічній Всеукраїнській акції «За чисте довкілля».

В акції брали участь 370 осіб. Прибрано всієї території 2,60 га, ліквідовано 3 несанкціонованих  сміттєзвалищ, висаджено 11дерев і  2 кущі, приведено в належний санітарний  та естетичний стан:

• пришкільні території;
  • спортивний майданчик;
  • клумби;
  • очищено придорожні смуги;
  • очищено прибережні смуги.

Всеукраїнська акція «За чисте довкілля» пройшла цікаво. Найголовніше, що учні, вчителі та техперсонал школи попрацювавши побачили результат своєї роботи, від якого всі отримали задоволення.