Вічний біль – Афганістан

Саме під такою назвою 14 лютого в Негровецькій ЗОШ І- ІІІ ст. було проведене позакласний захід присвячений 25 річниці виведення військ з Афганістану . Під час проведення  можна було послухати інформацію про війну в Афганістані ,учні продекламували вірші «Очі туманить ядуча сльоза » ,  «Тисяча полеглим у Афгані » та вірші з «Поетичного віночку », що славили героїчні вчинки воїнів – інтернаціоналістів. Було продемонстровано кадри найбільш достовірних кінострічок афганської тематики.

Директор школи Василь Васильович наголосив, що Афганська війна  – ще одна сумна сторінка нашої історії, брудна, неоголошена... Та хіба війни бувають чистими? Вона як усі попередні, несла смерть, каліцтво, одягнула в жалобу тисячі сердець, материнських сердець. У війни безжальні очі, у війни свій рахунок, своя безжальна арифметика. Сьогодні ми зібрались тут, щоб згадати імена учасників бойових дій і щоб пом`янути тих, які загинули в афганській війні, яка назавжди залишиться болем  у серцях нашого народу. Час і досі не загоїв рани. Назавжди залишиться болем у серцях нашого народу сумна статистика: 160 тисячам наших земляків, яким судилося пройти це жорстоке випробування. 3383 із них повернулися додому в цинкових трунах. Ми маємо знати про страшні події безглуздої афганської війни і пам’ятати кожного із тих, хто в 20, 30 років став свідком і учасником воєнних подій.

В коридорі школи  було оформлено фото – виставку , матеріалів  про воїнів афганців, крилаті  вислови про учасників бойових дій.

Класними керівниками 1 -11 кл. провели виховні години до 25 річчя виведення військ з Афганістану.